31 TL’lik Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu! - Techmaster - Online Alışverişin e hali

Avantajlar dünyası Techmaster'a Hoş Geldiniz!

blog image

31 TL’lik Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

Yazan :Techmaster Tarih : 14.12.2018

Humble Bundle oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Bugün ise oyunculara güzel bir sürpriz yapan Humble Bundle 31 TL’ye satılan Steam oyunu Lego The Hobbit’i bugüne özel olarak ücretsiz hale getirdi. Elinizi çabuk tutun!

PUBG ve Fortnite yasaklandı! PUBG ve Fortnite yasaklandı!
Aralarında PUBG, Fortnite, Overwatch, League of Legends, H1Z1 ve World of Warcraft'ında bulunduğu 20 popüler oyun Çin hükümeti tarafınca yasaklandı! Peki, neden?

31 TL’ye satılan Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!
Warner Bros’un geliştirmiş olduğu, Lego The Hobbit Humble Bundle üzerinden kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildi. Steam üzerinde 31 TL‘ye satılan Lego The Hobbit ile oyunseverleri bambaşka bir eğlence bekliyor. Eğer bu tarz bir oyun arayışındaysanız, bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Lego The Hobbit ’e tamamen ücretsiz  sahip olmanız için yapmanız gerekenler ise, buradan mağaza sayfasına giderek, ‘‘ Get The Game” seçeneğine tıkladıktan sonra Humble Bundle hesabınıza giriş yapmak.

ücretsiz Steam oyunu
Daha sonrasında oyunu ücretsiz olarak Humble Bundle kütüphanenize ekleyerek, mail adresinize gelen kodu oyun platforumu üzerinden etkinleştirme aşamasına geçebilirsiniz.

PlayStation Classic parçalarına ayrıldı! PlayStation Classic parçalarına ayrıldı!
PlayStation Classic JerryRigEverything kanalı tarafından masaya yatırıldı. Dayanıklılık ve onarım videoları çekerek bu alanda adeta bir standart haline gelen kanalın son konuğu PlayStation Classic oldu.

Steam uygulamasını açıp mail adresinize gelen bu kodu, uygulamanın alt tarafında yer alan Oyun Ekle > Ürün Etkinleştir kısmından etkinleştirerek, 31 TL’lik oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Fakat, oyunun sadece 15 Aralık‘a kadar tamamen ücretsiz hale getirildiğinin de özellikle belirtelim.

Kapat
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununca Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.