Avantajlar dünyası Techmaster'a Hoş Geldiniz!

Ödeme ve Teslimat

Yazan :Techmaster Tarih : 13.08.2013


Ödeme ve Teslimat

Techmaster.com.tr'den vermiş olduğunuz tüm siparişlerin ödemelerini ister kredi kartı ile isterseniz havale ödeme yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren ortalama 2-7 gün içinde kargoya verilir. Siparişlerinizi takip etmek içim üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünü kullanabilirsiniz. 

Ayrıca bizi telefonla arayarak da siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. 

O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Faturalarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda yine fatura sipariş adresine teslim edilecektir. 

Kargo bedeli siparişiniz sırasında ödemenize eklenir. 

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. 

Haber formunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde haber formu üzerindeki telefon numarasını arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Kapat
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununca Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.