6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununca Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.
Yardım - Techmaster - Online Alışverişin e hali

Avantajlar dünyası Techmaster'a Hoş Geldiniz!

Yardım

Yazan :Techmaster Tarih : 15.11.2013


Yardım Masasına Hoşgeldiniz! (Sık Sorulan Sorular)

Ürünüm Ne Zaman Bana Ulaşır?

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren ortalama 2-7 gün içinde kargoya verilir. Siparişlerinizi takip etmek içim üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümünü kullanabilirsiniz.


Ürünüm Hasarlı Çıktı! Ne Yapabilirim?

Bazı ürünler sevkiyat sırasında hasar görebilmektedirler. Bu tamamen sevkiyatı gerçekleştiren şirketlerin sorumluluğundadır. Ürünlerinizi teslim aldığınızda mutlaka kurye görevlisi yanında sağlamlığını kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kurye görevlisine tutanak tutturarak tarafımıza geri iade ediniz. Ürün elimize ulaştığında gerekli değişim şirketimiz tarafından yapılacaktır.


Satın Aldığım Ürünü İade Etme İstiyorum!

Memnun kalmadığınız ürünleri fatura kesim tarihinden sonraki 7 gün içerisinde tarafımıza geri iade edebilirsiniz. Geri iade şart ve koşullarımız hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımda bulunan İade Şartları bağlantısına göz atınız.


Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo teslimat fiyatları ücretsizdir.


Sattılan Ürünlerin Garantisi Var mı?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı çıkan ürünlerinizi tarafımıza göndermeden önce Müşteri Hizmetleri alanından yazılı olarak bizimle temasa geçmeniz gerekmektedir.


Fiyatlarınız Neden Bu Kadar Düşük?

Techmaster.com.tr'den size günlük fırsatlar sunan bir kuruluştur. Fırsat sitesi adı altında hizmet verebilmemiz için gerçek anlamda kullanıcılarımıza uygun fırsat fiyatları sunmamız gerekmektedir. Tedarikçilerimiz ile anlaşırken bunu kendilerine bilgilendiriyoruz ve onlara yüksek satış oranları vadediyoruz. Böylelikle fırsata sunduğumuz ürünler çok fazla müşterimiz tarafından ilgi görüyor ve daha az kar oranları ile daha çok satış yaparak sürümden kazanç elde etmiş oluyoruz. Böylece hem tedarikçilerimiz, hem sizler, hem de bizler bu durumdan memnun kalıyoruz.


Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz?

Gönderilerimiz Aras Kargo ile yapılmaktadır. Fakat bazı durumlarda iş ortağı kargo şirketimizin sevkiyat alanını kapsamadığı bölgelere (AT Dışı) gönderilerimiz PTT Kargo ile yapılabilmektedir.


Kargom Şuan Nerede?

Tam zamanlı kargo takibinizi yapabilmeniz için lütfen Aras Kargo'nun resmi internet sitesi olan www.araskargo.com.tr adresine girerek Kargom Nerede butonunu tıklayıp size verilen Evrak Takip Nosu ile gerekli takibi yapabilirsiniz.


Ürünüm Eksik Geldi! Ne Yapmalıyım?

Bu gibi durumlarda kesinlikle ürününüzü teslim eden kurye görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. 

Talebiniz doğrultusunda kurye görevlisinin tutanak tutması zorunludur ve herhangi bir itiraz hakkı yoktur. 

Tutanak tutturulması bu gibi durumlarda en önemli husustur. Sonrasında üyelik hesabınıza giriş yaparak bizimle Müşteri Hizmetleri sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.


Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo teslimat fiyatları ortalama KDV dahil 4.9 TL'dir fakat bu fiyat bazen ürünün desi ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilmektedir.