iPhone 4 5 6 7 8 S X SE Plus Şeffaf Esnek Silikon Kılıf Fiyatı, Yorumları - Techmaster
Giriş Yap
{{#.}} Sepetim {{#IsBasketListEnable}} {{Quantity}} {{/IsBasketListEnable}} {{#IsBasketListEnable}}

Sepetim ( {{Quantity}} Ürün)

{{/IsBasketListEnable}} {{/.}}
Ürün Paylaş:

iPhone 4 5 6 7 8 S X SE Plus Şeffaf Esnek Silikon Kılıf

(9)
10,00 ₺
Tahmini Teslimat: 25 - 28 Şubat
Ürüne Yapılan Son Yorumlar (Tüm Yorumları Gör)
  • O****** K**** - 13.12.2018

    Telefonun tek bir noktasına bile oturmuyor. Her tarafı pot. Çin’den 1 dolara getirip satılan dandik ürün.

  • M****** Y**** S**** - 25.07.2018

    Fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bmw E46 3 Serisi 1998-2006 Stereo Dişi Aux Kablosu Sku66

Bmw E46 3 Serisi 1998-2006 Stereo Dişi Aux Kablosu Sku66

159,49
Tüm Modeller uyumlu Spor Cep Telefonu Bel Çantası Kulaklık Çıkışı

Tüm Modeller uyumlu Spor Cep Telefonu Bel Çantası Kulaklık Çıkışı

21,1
24 %
GM One 4G GM5 Plus GM6 Şeffaf Esnek Silikon Kılıf

GM One 4G GM5 Plus GM6 Şeffaf Esnek Silikon Kılıf

10
3 %
SC/UPC Fiber Pigtail 9/125 ? Singlemode 0.9mm Simplex 1mt Kablo

SC/UPC Fiber Pigtail 9/125 ? Singlemode 0.9mm Simplex 1mt Kablo

28,18
Araç Telefon  Tablet Tutucu Tutacağı Uzayabilen Model

Araç Telefon Tablet Tutucu Tutacağı Uzayabilen Model

58,89
Airplus 3 1e1 Kablosuz Stereo Bluetooth Kulaklık iPhone Android

Airplus 3 1e1 Kablosuz Stereo Bluetooth Kulaklık iPhone Android

149,9
54 %
Konfulon A3Q 10000 Mah QC 3.0 Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank

Konfulon A3Q 10000 Mah QC 3.0 Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank

169,7
2 %
Apple Pen Kalem Silikon Kılıf Koruma

Apple Pen Kalem Silikon Kılıf Koruma

29,65
Xiaomi Mi 10 Pro Benks KR Kamera Lens Koruyucu Cam

Xiaomi Mi 10 Pro Benks KR Kamera Lens Koruyucu Cam

156

iPhone 4 5 6 7 8 S X SE Plus Şeffaf Esnek Silikon Kılıf

Özellikler:

* Kolayca takıp çıkartılabilir.

* TPU silikondan üretilmiştir.

* Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mükemmel uyar.

* Şebeke, Wi*Fi, GPS sinyallerinde azalmaya neden olmaz.

* Kolayca takıp çıkartılabilir.

* Sağlığa zararlı materyaller içermez.

* Cihazınız üzerindeyken tüm slotlara ve sensörlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

* Darbe ve çarpmalara karşı cihazınızı korur.

* Kir ve toza karşı dayanıklıdır.

* İçerisindeki plastik gövde sayesinde telefonunuzu çıkarmadan konuşabilirsiniz.

1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
1 - -
2 5,26 10,52
3 3,55 10,65
  • O****** K**** - 13.12.2018

    Telefonun tek bir noktasına bile oturmuyor. Her tarafı pot. Çin’den 1 dolara getirip satılan dandik ürün.

  • M****** Y**** S**** - 25.07.2018

    Fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün.

  • N****** Ü**** - 19.07.2018

    Ürün anlatıldığı gibi telefona gayet uyumlu çok güzel..

  • Y**** U*** - 17.07.2018

    ürün kaliteli bu fiyata gayet güzel hızlı kargo için teşkkürler

Daha fazla yorum göster

Ürün Soru ve Cevapları

  • Soru: uyumlu olan var mı?
    F** O** | 15 Ekim 2021
    • Cevap: Yok efendim
      Techmaster | 27 dakika içerisinde cevapladı.
  • Soru: uyumlu olan var mı?
    F** O** | 15 Ekim 2021
    • Cevap: Yok efendim
      Techmaster | 27 dakika içerisinde cevapladı.
  • Soru: uyumlu olan var mı?
    F** O** | 15 Ekim 2021
    • Cevap: Yok efendim
      Techmaster | 27 dakika içerisinde cevapladı.

Soru Sor

 

Etiketler

SE Plus Şeffaf Esnek Silikon iPhone SE Şeffaf iPhone SE SE Şeffaf
Yukarı Çık