Avantajlar dünyası Techmaster'a Hoş Geldiniz!

Gizlilik ve Güvenlik

Yazan :Techmaster Tarih : 13.08.2013


Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez. 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri sadece siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Techmaster.com.tr'de bilgileriniz tutulamaz ve kaydedilemez. İstediğiniz zaman Techmaster.com.tr sitesi üyeliğinizden ayrılabilirsiniz.

Techmaster.com.tr'de kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler 128 bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. 

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistemidir ve uluslararası bir standarttır. 

Alışveriş İşlemleri sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browser (tarayıcı) ınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin İnternet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. 

İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez;

Kapat
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununca Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.